Hakkımızda

MEKSAN ŞEKERLEME GIDA SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

        2012 yılında başlayan bu “TATLI “ yolculuğumuz, GOLD  ŞİRECİZADE markalı Cevizli Antep Sucuğu ve çeşitlerinin imalatı alanında sektörünün en önemli aktörlerinden olmayı başarmıştır.2021 yılında Göker Şekerleme Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti. firmasını bünyesine katarak yolculuğuna büyüyerek devam etmiştir . Ürünlerimizin  en büyük özelliği; üretiminde kimyasal madde bulunmaması ve kullanılan bütün malzemelerin doğal olmasıdır.

      Şirketimiz çalışanları, ürün kalitesini ve müşteri memnuniyetini ilke edinerek 18 yıla yakın zamandır siz tüketicilerimize hizmet etmeye devam etmektedir. 5.Organize sanayi bölgesinde 3000 m2 kapalı alan üzerinde üretimine devam eden “Gold Şirecizade” markası son teknoloji makinelerimiz ile kaliteyi hijyeni ve güvenilirliği en üst seviyede tutarak siz değerli tüketicelerimize sağlıklı bir şekilde ulaştırılmaktır.

 

MİSYONUMUZ

       Var olan kaliteli ürünlerimizin yanına yeni ürünleri katmak ve mevcut olanı da daha da ileriye taşıyarak “Türkiye’den dünyaya bir lezzet penceresi açmaktır, Geleneksel lezzetleri, dünya lezzetleri ile harmanlayıp siz değerli tüketicilerin beğenisine sunmaktadır ”.Bu amaçla bünyemizdeki Endüstri,Gıda Mühendisleri ve teknik kadro ile çağının gerektirdiği araştırma ve ürün geliştirme faaliyetlerini yürütmekteyiz. Bu kapsamda zaman zaman Global iş ortaklarımızla teknik, teknolojik ve inovatif istişarelerde bulunarak tüm gücümüzle sizler için çalışıyoruz.Yürütülen Ar-Ge ve Ür-Ge faaliyetleri arasında diyabetik ve enerjisi artırılmış, sağlıklı ve organik ürünlerin geliştirilmesi sayılabilir.Amacımız insanlara sağlıklı, olabildiğince doğal ve kaliteli yeni ürünler sunabilmektir.

 

Vizyonumuz

Başta tüm Türkiye geneli olmak üzere, Yurt dışı pazarında da bilinen ve tercih edilen, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, güvenilir ve saygın bir MARKA olarak ürünlerimizi gelenekselden evrensele taşıyarak yolculuğumuza devam etmektir.

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı